Farní webové stránky

Informační zdroje

Webové stránky jsou jedním z prostředků pro předávání informací ve farnosti. Spolupracují s farním časopisem, který je kromě své tištěné verze dostupné v kostele zde zveřejňován elektronicky. Zdroji pro obsah webu jsou ohlášky po mši svaté, zprávy ze zasedání farní rady, oznámení duchovního správce, příspěvky farníků, články z farního zpravodaje a podobně. Obsahově je tedy web dílem aktivních farníků.

Technické pozadí

Technická složka webu je v současnosti zajišťována amatérsky dobrovolným správcem. Je velmi vítána pomoc a spolupráce vás, návštěvníků. Příspěvky, návrhy, upozornění na chyby, nabídky spolupráce včetně technické pomoci jsou žádoucí. Zasílejte je přednostně na e-mail správce webmaster@zabrdovice.cz nebo využijte adresu farní kanceláře k dalšímu předání.

Tyto stránky jsou zdarma hostovány na serveru networx.cz laskavostí jeho administrátorů, kteří poskytují diskový prostor a přístup do Internetu.

Za zpracování a uložení hypertextových dokumentů tvořících náš web odpovídá správce Jiří S., grafický návrh nové podoby stránek připravila Radka Sedláková.

Vývoj a úpravy

Viz samostatnou kapitolu věnovanou tématu historie a proměn stránek.

Návštěvníkům jsme velmi vděční za upozornění na textové chyby a další nedostatky.

Statistiky návštěvnosti

V následující tabulce si můžete prohlédnout několik údajů o návštěvnosti našich webových stránek. Jsou to hodnoty pro nové stránky od 4.5.2009.

Poznámka
Historický souhrn počtu návštěvníků od konce roku 2006, kdy se návštěvnost začala sledovat, je přibližně o 12 600 vyšší.