Paprsky světla

Evangelizace

V naší farnosti Brno-Zábrdovice proběhla evangelizaci "dům od domu". Během roku 2007 a v první části 2008 byli osloveni všichni obyvatelé bydlící v obvodu farnosti.

V sobotu 3. března 2007 jsme po společné modlitbě vyšli poprvé do ulic naší farnosti povědět všem lidem radostnou zprávu o Bohu a Jeho lásce.

Ve čtvrtek 14. února 2008 jsme toto naše putování dům od domu dokončili.

Navštívili jsme lidi téměř ve všech domech v  64 ulicích, které tvoří naši farnost. Je to asi 10 000 domácností.

Děkujeme Bohu za to, že nás vedl svým Duchem, že nám dával (někdy přímo hmatatelně) zakoušet svou pomoc. Děkujeme Pánu za všechny zázraky, které svou milostí působí v lidských srdcích, zázraky, o kterých někdy ví jen On sám.

Vám všem, kteří jste na nás mysleli a podporovali nás, děkujeme za modlitby a oběti, byly pro nás velkou posilou na našich cestách k lidským duším. Pro mnoho lidí, se kterými jsme se setkali, bylo ujištění o modlitbě za ně velkou radostí a vděčně je přijímali.

Vzpomínejme i nadále v modlitbách na lidi z naší farnosti – jde přece o život, o věčný život.

Ať nejen do uší, ale i do všech srdcí dříve či později zazní:
„Bůh Vás, právě Vás, miluje a Jeho Syn Ježíš Kristus za Vás zemřel a vstal z mrtvých!“

A co dál?

V plánu jsou další větší akce, ale zatím je předčasné zde o nich mluvit. Až nastane příhodná chvíle, najdete zde nové informace.

Bez přerušení pokračuje obvyklá pastorační činnost, která je také jednou z forem evangelizace. I naše výlety, plesy, zahradní slavnosti a další akce jsou příležitostí pro setkávání se s hledajícími lidmi.